Рідка шкіра для куртки

Показано один результат

Шкіряна куртка — одяг, який уже не одне десятиліття користується популярністю як серед чоловіків, так і серед жінок, не виходячи з моди ні на один сезон. Однак, як і у випадку з іншими виробами з натуральної шкіри, за якими не здійснюється належний регулярний догляд, куртка з часом може втратити свою привабливість, покритися потертостями, тріщинами й подряпинами.

Рідка шкіра для куртки — це інноваційний продукт, який допоможе повернути втрачену привабливість вашому улюбленому верхньому одягу. Він має кремоподібну структуру й після нанесення на виріб зв’язується з волокнами шкіри, утворюючи новий поверхневий шар. За своєю еластичністю і гнучкістю цей шар схожий на натуральну шкіру. Його фактура також схожа на шкіряну — у разі правильно підібраного кольору ніхто й ніколи не помітить того місця на куртці, яке раніше було пошкоджено.

В інтернет-магазині MAVI STEP ви можете купити рідку шкіру для курток, яка має низку переваг перед аналогічною продукцією на українському, британському та європейському ринках. Пропонуємо вам ознайомитися з деякими з цих переваг.

Особливості та переваги рідкої шкіри для курток MAVI STEP

  1. Безліч кольорів і відтінків. Палітра рідкої шкіри для курток MAVI STEP включає 48 різних кольорів і відтінків. Пастельні сіро-жовто-коричневі, помаранчеві, червоно-жовто-коричневі, чорні, глибокі фіолетово-сині та інші кольори рідкої шкіри можна замовити вже зараз на сайті mavistep.com.
  2. Гнучкість застосування. Якщо в мапі кольорів рідкої шкіри для куртки MAVI STEP відсутній необхідний відтінок, ви можете створити його самостійно, змішавши кілька інших кольорів цього продукту. Крім того, коли мова йде про гнучкість застосування, ми також маємо на увазі, що цей засіб можна наносити як губкою, так і бавовняною ганчіркою, а також використовувати для реставрації різних видів натуральної гладкої шкіри (в тому числі анілінової) і шкірозамінника (екошкіри).
  3. Зручність у використанні. Щоби відновити зовнішній вигляд куртки рідкою шкірою, не потрібно бути майстром із реставрації шкіри. Якщо дотримуватися алгоритму нанесення цього засобу, то можна з легкістю відновити виріб, навіть якщо ви робите це вперше. А якщо, усе ж таки, на якомусь етапі нанесення у вас виникли труднощі, ви завжди можете отримати відповіді на свої запитання, звернувшись до консультантів MAVI STEP. Для цього оберіть найбільш зручний для вас спосіб зв’язку, вказаний на сторінці «Контакти». Крім того, наші менеджери завжди готові допомогти вам підібрати найбільш підхожі засоби для догляду за шкіряними виробами.

Як користуватися рідкою шкірою для куртки MAVI STEP

  1. Ретельно очистьте куртку від пилу й засохлого бруду щіткою.
  2. Зробіть поверхню шкіри матовою абразивною губкою.
  3. За необхідності почистьте шкіру рідким очисником.
  4. Обробіть пошкоджену ділянку рідкою шкірою.
  5. Дочекайтеся висихання виробу і відполіруйте його м’якою тканиною.
  6. Для більш надійної фіксації обробіть куртку лаком-фіксатором.

Для подальшого догляду за виробом, обробленим рідкою шкірою MAVI STEP, обов’язково використовуйте живильні засоби для догляду за шкіряною курткою нашого бренду. Наприклад, креми або бальзами.

Тепер, коли ви знаєте, де купити рідку шкіру для куртки і як нею користуватися, ви з легкістю зможете відновити свій улюблений верхній одяг із натуральної або штучної шкіри.