Рідка шкіра для меблів

Показано один результат

Рідка шкіра для меблів — це кремоподібна фарба, яка дає змогу відновити зовнішній вигляд дивана, крісла, пуфика тощо. Цей засіб ефективно усуває потертості, неглибокі подряпини та тріщини, повертає насиченість і яскравість потьмянілим ділянкам шкіри.

В інтернет-магазині mavistep.com ви можете купити рідку шкіру для меблів, представлену в 48 кольорах і відтінках. Наприклад, ми виробляємо й реалізуємо цей продукт кольору антрациту, темної фуксії, платинового металіку, а також глибокого яскраво-синього, помаранчевого й багатьох інших кольорів. Окрім того, що ми продаємо засоби для догляду за шкіряними меблями та іншими виробами з натуральної та штучної шкіри, ми надаємо безплатні консультації щодо правильного використання цієї продукції для досягнення максимального ефекту. Для отримання відповідей на ваші запитання звертайтеся до менеджерів компанії MAVI STEP, вибравши найбільш зручний спосіб зв’язку, вказаний на сторінці «Контакти».

Особливості та переваги рідкої шкіри для меблів MAVI STEP

  1. Рідка шкіра для меблів MAVI STEP не містить токсичних компонентів. Навіть якщо диван, крісло або канапа, які ви збираєтеся реставрувати, є улюбленим місцем відпочинку ваших дітей, сміливо використовуйте вищевказаний продукт — він абсолютно безпечний для здоров’я.
  2. Рідка шкіра MAVI STEP підходить для реставрації як старих, так і нових меблів. Ви можете використовувати засіб, який продається на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com, для відновлення як недавно купленого дивана, на якому з’явилися подряпини, так і крісла, на якому любив відпочивати ще ваш прадідусь. В останньому випадку за 24 години до нанесення рідкої шкіри MAVI STEP обов’язково обробіть шкіряне покриття кремом MAVI STEP Cream Softener, який «зшиває» пошкоджені часом волокна шкіри.
  3. Рідка шкіра для меблів MAVI STEP після висихання імітує поверхню натуральної шкіри. Не хвилюйтеся, що після реставрації дивана, пуфика або крісла ділянка, оброблена нашою рідкою шкірою, буде впадати в око своєю неприродною фактурою. Якщо дотримуватися правил використання цього засобу і правильно підібрати колір, то утворений шар стане одним цілим із поверхнею виробу.
  4. Рідка шкіра для меблів MAVI STEP швидко сохне. Мінімальний час висихання продукту, купити який ви можете на цій сторінці сайту mavistep.com зі швидким доставленням Україною, у Велику Британію і країни ЄС, становить усього 20–40 хвилин. Але, якщо використання відновленого виробу вам не «горить», рекомендуємо почекати 24 години для максимального зчеплення засобу з волокнами шкіри.
  5. Рідка шкіра для меблів MAVI STEP продається в зручному форматі. Ми фасуємо цей продукт у невеликі баночки по 10 мл. Такий об’єм обраний не випадково, адже 10 мл достатньо для оброблення одного квадратного метра шкіри — реставрація цієї площі є найбільш поширеною серед наших клієнтів з України, Великобританії та країн ЄС.
  6. Рідка шкіра для меблів, як і інші засоби для догляду за шкіряними виробами MAVI STEP, проста у використанні. Вам не потрібно бути майстром із реставрації шкіри, щоби правильно застосувати засіб, представлений на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com. Усе, що потрібно для відновлення пошкодженої ділянки дивана, крісла або канапи — це слідувати інструкції на сторінці товару.

Якщо після ознайомлення з описом та інструкцією на сторінці товару, а також прочитання відгуків про рідку шкіру для меблів у Вас залишилися питання, консультанти MAVI STEP із задоволенням дадуть на них відповідь. Актуальні способи зв’язку з нами вказані на сторінці «Контакти».