Бежева фарба для замші

Showing all 2 results

Бежева фарба для замші MAVI STEP — засіб для тонування виробів із замші в бежевий колір.

Компанія MAVI STEP виробляє бежеву фарбу для замші з 1996 року. Для її створення ми використовуємо тільки безпечні компоненти найвищої якості й найстійкіші пігменти. У результаті наша бежева фарба для замші відновлює колір замшевих виробів без шкоди для здоров’я людини й довкілля.

Яку бежеву фарбу для замші MAVI STEP можна купити на сайті mavistep.com?

Ми виробляємо бежеву фарбу для замші двох різновидів:

  1. Бежева спрей-фарба для замші та нубуку Nubuck & Suede (№ 104, 130, 136, 137, 153, 167 та 176). Цей засіб не тільки ефективно відновлює бежевий колір виробів із замші, нубуку та велюру, а й має доглядову дію. Він насичує шкіру натуральними поживними речовинами, продовжуючи її «життя» мінімум у 5–7 разів.
  2. Бежева крем-фарба для замші та нубуку Multi Oil Balm (№ 104, 130, 136, 137, 153, 167 та 176). Цей бальзам відновлює колір бежевої замші, одночасно зволожуючи, пом’якшуючи й живлячи її. Ми створили простий у використанні бальзам для замшевого взуття, який можна наносити губкою.

На офіційному сайті бренду mavistep.com ви можете купити бежеву фарбу для замшевого взуття, а також інші засоби для догляду за шкіряними виробами MAVI STEP. Також ви можете зв’язатися з нашим менеджментом для оформлення замовлення. Для цього перейдіть на сторінку «Контакти» і виберіть найбільш зручний для вас спосіб зв’язку. Крім того, зв’язавшись із нами, ви можете отримати відповіді на будь-які питання, що стосуються продукції MAVI STEP і догляду за шкірою.

Бежева фарба для замші MAVI STEP: переваги та недоліки

  • Завдяки тому, що бежева фарба для замші виготовлена з нетоксичних компонентів, її можна використовувати навіть для фарбування дитячих речей.
  • Бежева фарба для нубуку та замші може застосовуватися не тільки для реставрації взуття, але і для відновлення інших замшевих чи нубукових виробів, таких як куртки, сумки, салони автомобілів тощо.
  • Засоби Nubuck & Suede та Multi Oil Balm також можна використовувати для відновлення бежевої матової шкіри.
  • Бежеву фарбу для замші MAVI STEP можна використовувати для зміни кольору аналогічних фарб нашого бренду для отримання унікальних відтінків.
  • Продукція, доступна для придбання на цій сторінці сайту mavistep.com, має низьку норму витрати, вона дуже економічна.

Відгуки про бежеву фарбу для замшевого взуття MAVI STEP можна знайти на відповідній сторінці товару на сайті mavistep.com.