Біла рідка шкіра для взуття

Показано один результат

Біла рідка шкіра для взуття MAVI STEP — засіб, призначений для відновлення поверхневого шару й білого кольору шкіряного взуття. Наприклад, кросівок, туфель, мокасинів або босоніжок.

Виготовляється з компонентів, які є безпечними для оброблюваного матеріалу й не погіршують його властивостей. Крім того, біла рідка взуттєва шкіра MAVI STEP не містить токсичних компонентів, тому не завдає шкоди ні довкіллю, ні здоров’ю людини. Завдяки цьому засіб можна використовувати навіть для ремонту або реставрації дитячого взуття.

Варто зазначити, що крім продукції, представленої на цій сторінці сайту mavistep.com, ми також реалізуємо багато інших засобів для догляду та реставрації виробів із гладкої шкіри, шкірозамінника, замші, нубуку, велюру й текстилю. Наприклад, якісні засоби для догляду за шкіряною курткою.

Особливості та переваги білої рідкої шкіри для взуття MAVI STEP

  1. Біла рідка шкіра для взуття MAVI STEP ефективно відновлює колір. Якщо на улюблених білих кросівках із часом з’явилися потертості та пожовклі ділянки, ви з легкістю зможете відновити їх засобом, представленим на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com.
  2. Біла рідка шкіра для взуття MAVI STEP є універсальним реставраційним засобом. Його можна використовувати для ремонту та реставрації як чоловічого, так і жіночого та дитячого зимового, літнього та демісезонного взуття. Крім того, вищевказана реставраційна косметика для взуття може бути використана для реставрації інших виробів зі шкіри. Наприклад, сумок або рюкзаків.
  3. Біла рідка шкіра для взуття MAVI STEP ефективно усуває подряпини та тріщини. Завдяки кремоподібній текстурі цей засіб заповнює заглиблення на натуральній та штучній шкірі, а після висихання утворює гнучкий та еластичний поверхневий шар. Виріб, відреставрований рідкою шкірою, не відрізнити від нового навіть під час ретельного огляду.
  4. Рідка шкіра для взуття MAVI STEP представлена не тільки в білому кольорі. Платиновий металік, сріблясто-ванільний металік, жовтий, середій сірий, світло-кремовий і багато інших кольорів і відтінків представлені в палітрі продукту з цієї сторінки інтернет-магазину mavistep.com.

Зверніть увагу! Забороняється використовувати білу рідку шкіру для взуття для ремонту й реставрації виробів із замші, нубуку, велюру, текстилю, лакованої шкіри та шкіри рептилій.

Примітка. Біла рідка шкіра для взуття MAVI STEP є реставраційним засобом, який не має живильного, зволожувального або пом’якшувального ефекту. Для регулярного догляду за взуттям та іншими виробами з білої шкіри рекомендуємо використовувати креми, бальзами та віск, які також продаються в інтернет-магазині mavistep.com. Якщо вам складно самостійно підібрати необхідний засіб, зверніться за консультацією до менеджерів MAVI STEP. Зробити це можна, вибравши найбільш зручний для вас спосіб, вказаний на сторінці «Контакти».

Нагадуємо, що рідка шкіра для авто, взуття та інших виробів із натуральної та штучної шкіри — не єдиний продукт, який можна замовити в нас. MAVI STEP виробляє й реалізує преміальні засоби для догляду за шкіряною курткою, сумками, салоном автомобіля та іншими виробами зі шкіри.