Біла рідка шкіра

Показано один результат

Біла рідка шкіра MAVI STEP — це кремоподібний засіб, який використовується для реставрації та відновлення білого кольору виробів із натуральної та штучної шкіри. Цей засіб відновлює первісний колір взуття, верхнього одягу або сумок, усуває тріщини та подряпини.

Крім білосніжної рідкої шкіри (номер 101), ми випускаємо цей продукт білого кольору, але з різними відтінками. Наприклад, під номером 306 — білу рідку шкіру із сіруватим відтінком, а під номером 341 — з кремовим відтінком. Якщо необхідного відтінку білого кольору немає в палітрі MAVI STEP, його можна виготовити самостійно. Досить купити баночку білої рідкої шкіри та баночку такого ж продукту, колір якого відповідає відтінку, який ви плануєте створити. Потім, додавши цей колір у мінімальних кількостях у білу рідку шкіру MAVI STEP, можна створити бажаний відтінок.

Крім рідкої шкіри, ми виробляємо засоби для догляду за шкіряною курткою, засоби для догляду за шкіряними меблями тощо.

Переваги та особливості білої рідкої шкіри MAVI STEP

  • Економічність. Мінібаночки засобу, який ви можете замовити на цій сторінці сайту mavistep.com, достатньо для відновлення 1 квадратного метра шкіри. Отже, навіть якщо у вас є ціла колекція білих кросівок, які ви плануєте «лікувати» від потертостей, 10 мл засобу вистачить надовго.
  • Безпечність. Біла рідка шкіра для авто та інших виробів після нанесення на шкіру і висихання, не погіршує властивостей матеріалу. Крім того, цей продукт безпечний для довкілля і здоров’я людини. Він не містить токсичних компонентів, тому його можна використовувати для відновлення дитячого взуття, яке особливо часто «страждає» від потертостей.
  • Простий у використанні. Не потрібно бути майстром із реставрації шкіри, щоби відновити взуття, куртку, пальто, салон автомобіля або диван білою рідкою шкірою MAVI STEP. Ми розробили цей продукт для того, щоб із його допомогою будь-яка людина могла здобути результат, який раніше можна було здобути тільки в майстерні. Детальна інструкція із використання рідкої білої шкіри MAVI STEP доступна на сторінці продукту.

Які матеріали та вироби можна реставрувати білою рідкою шкірою MAVI STEP?

Ви можете використовувати продукцію, представлену на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com, для відновлення поверхневого шару натуральної гладкої шкіри. Крім того, рідка шкіра білого кольору MAVI STEP є найкращим відновником пошкодженої поверхні виробів зі шкірозамінника.

Вас цікавить, які вироби можна відновити засобом із цієї сторінки mavistep.com? Відповідь: будь-які, які виготовлені з натуральної або штучної шкіри, і які не мають наскрізних пошкоджень.

Крім рідкої шкіри, у нас ви можете придбати найкращі засоби для догляду за шкіряними меблями та іншими виробами зі шкіри.

Максимальна ефективність, економічність і безпечність — головні, але не єдині, переваги нашої продукції.