Блакитна фарба для замші

Showing all 2 results

Найкращим засобом для відновлення блакитного кольору замшевих виробів є блакитна фарба для замші MAVI STEP, яка також відновлює текстуру і структуру шкіри. За допомогою цього засобу можна «оживити» кольори виробів з оксамитових типів шкіри, таких як взуття, пальто, сумки та інші речі.

Уже понад 25 років компанія MAVI STEP виготовляє блакитну фарбу для замші. Для її створення ми використовуємо тільки найбезпечніші компоненти та найякісніші пігменти з максимальною стійкістю. Завдяки цьому реставрація замші з використанням фарби блакитного кольору не завдає шкоди довкіллю і здоров’ю людини.

Яку блакитну фарбу для замші MAVI STEP можна купити на сайті mavistep.com?

Ми виробляємо фарбу для замші блакитного кольору у двох популярних форматах:

  1. Блакитна спрей-фарба для замші та нубуку MAVI STEP Nubuck & Suede (№ 121). Цей засіб має доглядову дію, а також ефективно відновлює кольори виробів із замші, нубуку та велюру. Він насичує шкіру натуральними поживними компонентами, подовжуючи її «життя» щонайменше в 5–7 разів.
  2. Блакитна крем-фарба для замші та нубуку MAVI STEP Multi Oil Balm (№ 121). Цей засіб зволожує, пом’якшує і живить замшу, відновлюючи її блакитний колір. Наносити бальзам для взуття із замші Multi Oil Balm слід за допомогою губки.

На офіційному сайті бренду mavistep.com можна купити блакитну фарбу для замші, а також інші різноманітні засоби для догляду за шкіряними виробами MAVI STEP. Ще один спосіб зробити замовлення — зв’язатися з представниками нашої служби підтримки клієнтів. Для цього виберіть зручний спосіб зв’язку з тих, що вказані на сторінці «Контакти». Крім того, ви зможете поставити нам питання щодо продукції бренду MAVI STEP і догляду за шкірою.

Особливості та переваги блакитної фарби для замші MAVI STEP

  • Підходить для фарбування дитячого верхнього одягу, сумок та взуття, оскільки виготовлена з безпечних компонентів.
  • Підходить для реставрації будь-яких виробів із замші або нубуку, включно з куртками, сумками, салонами автомобілів, взуттям тощо.
  • Блакитна фарба для замші MAVI STEP неймовірно проста у використанні. Її легко використовувати навіть тим чоловікам і жінкам, які ніколи раніше нічого не фарбували.
  • Блакитна фарба для замшевого взуття Nubuck & Suede та Multi Oil Balm, також може бути використана для відновлення матової шкіри.
  • Для створення оригінального кольору та відтінку, дозволено комбінувати блакитну фарбу для замші MAVI STEP з аналогічними фарбами нашої торгової марки.
  • Товари, які ви можете придбати на цій сторінці сайту mavistep.com, мають низькі норми витрат і відрізняються прийнятною ціною.
  • Відгуки про фарбу для замші MAVI STEP блакитного кольору можна знайти на відповідній сторінці товару на mavistep.com.

Пам’ятайте, що крім блакитної фарби для замші та нубуку MAVI STEP ви можете придбати в нас багато інших якісних товарів. Наприклад, засоби для догляду за шкіряною курткою.