Коричнева рідка шкіра

Показано один результат

Коричнева рідка шкіра — це засіб, який продається в зручній баночці оптимального об’єму. Він містить суміш інгредієнтів, які усувають пошкодження на поверхні шкіряних виробів. Мова йде про потертості, неглибокі подряпини та тріщини. Після нанесення коричневої рідкої шкіри на шкіряний виріб і її подальшого висихання утворюється новий гнучкий і еластичний шар. За своєю фактурою й текстурою він нічим не відрізняється від поверхневого шару натуральної шкіри.

Купити коричневу рідку шкіру для ремонту та реставрації шкіряних виробів можна двома способами:

  • Зробити замовлення на сайті mavistep.com, вибравши бажаний колір виробу.
  • Зробити замовлення, зв’язавшись із консультантами MAVI STEP найбільш зручним для вас способом, зазначеним на сторінці «Контакти».

Особливості та переваги рідкої шкіри MAVI STEP коричневого кольору

  1. Рідка шкіра коричневого кольору робить поверхню шкіряних виробів знову як новою. Цей засіб видаляє подряпини, тріщини та потертості на шкіряних виробах, робить їхню поверхню гладкою.
  2. Коричнева рідка шкіра відновлює колір шкіряних виробів. Якщо на поверхні вашого улюбленого взуття, сумки або куртки є ділянки, які сильно потьмяніли або вицвіли, ви можете використовувати рідку шкіру замість фарби. Дуже важливо наносити засіб мінімально тонким шаром.
  3. Коричнева рідка шкіра утворює легкий блиск на шкіряній поверхні. Хочете більш яскравого блиску на поверхні улюбленого шкіряного виробу? Після повного висихання рідкої шкіри додатково обробіть його засобом на основі воску. Наприклад, кремом MAVI STEP Creme de Beaute.

Крім рідкої шкіри світло-коричневого, середнього коричневого й темно-коричневого кольору, на сайті mavistep.com ви можете замовити цей продукт і в інших кольорах. Наприклад, ніжно-рожеву, жовту, яскраво-каштанову і яскраво-опівнічну рідку шкіру MAVI STEP. Якщо вам складно самостійно підібрати потрібний колір, зверніться по допомогу до консультантів MAVI STEP. Для цього виберіть найбільш зручний для вас спосіб, вказаний на сторінці «Контакти».