Крем для замші

Показано один результат

Крем для замші — натуральний зволожувальний засіб, який допомагає зберегти оксамитові та матові типи шкір м’якими й еластичними. Його основним компонентом є суміш натуральних олій найвищої якості. Ці олії допомагають пом’якшити пересушену замшу, нубук або велюр, забезпечуючи цим типам шкіри зволоження і захист від зовнішніх чинників.

Чому потрібно купити крем для замшевого взуття?

Крем для замші — продукт, який із кожним роком стає все більш популярним в Україні, Великобританії та країнах ЄС. Це засіб для догляду за шкіряними виробами призначений для зволоження оксамитових типів шкіри й захисту їх від впливу зовнішніх чинників. Якщо регулярно обробляти ним туфлі або чоботи, вони завжди будуть виглядати свіжими та доглянутими. Варто зазначити, що крем для замші не є продуктом, єдина функція якого — відновлення кольору шкіри. Так, цей продукт дійсно містить стійкі пігменти. Однак основним завданням цього натурального засобу є поліпшення стану замшевих туфель, черевиків, чобіт або кросівок.

Використовувати крем або крем-фарбу для замші максимально просто. В першу чергу, потрібно почистити виріб із замші, нубуку або велюру від поверхневих забруднень щіткою. Далі, якщо на шкірі є глибокі забруднення, потрібно видалити їх рідким засобом для чищення. Коли очищений виріб повністю висохне, обробіть його кремом для замші, використовуючи губку. І на останньому етапі використання цього засобу, дочекайтеся повного висихання шкіри й поверніть їй оксамитовість щіткою.

Який крем для замші найкращий?

Крем для взуття із замші найвищої якості мусить відповідати таким критеріям:

  • Максимально ефективний і, водночас, має мінімальну норму витрати.
  • Миттєво відновлює втрачений із часом колір.
  • Зволожує, пом’якшує і насичує шкіру поживними компонентами.
  • Виготовлений із натуральних органічних інгредієнтів.
  • Не містить токсичних компонентів.
  • Не завдає шкоди оброблюваному матеріалу, здоров’ю людини й довкіллю.
  • Представлений у великій кількості кольорів і відтінків, що спрощує підбір найбільш підхожого тону.

Кожна із цих характеристик є в крему для замшевого взуття MAVI STEP, купити який ви можете на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com. Ми виробляємо цей живильний і відновлювальний засіб у 72 кольорах і відтінках, серед яких синій, чорний і багато інших. Також ви можете замовити в нас безбарвний варіант цього засобу преміумкласу. Це оптимальний продукт, якщо у вас є велика кількість взуття із замші, нубуку або велюру різних кольорів.

Ми доставляємо замовлення всією Україною, у Великобританію та країни ЄС. Актуальні способи оплати й доставлення вказані на сторінці «Оплата й доставлення». Якщо у вас виникли питання під час вибору крему для замші або оформлення замовлення, ми з радістю відповімо на них. Ви можете зв’язатися з нами будь-яким способом, вказаним на сторінці «Контакти».

Також нагадуємо, що, крім крему для замші, в інтернет-магазині mavistep.com ви можете придбати й інші засоби для догляду за шкіряними виробами. Наприклад, кондиціонери для шкіри авто та засоби для догляду за шкіряною курткою.