Рідка шкіра для салону авто

Показано один результат

Чому варто купити рідку шкіру для салону авто MAVI STEP?

Рідка шкіра для ремонту салону автомобіля — це інноваційний продукт, який дає змогу самостійно усунути пошкодження сидінь і салону. До його складу входять стійкі пігменти, які ефективно відновлюють колір шкіри. А, завдяки кремоподібній структурі, рідка шкіра для салону автомобіля усуває потертості, неглибокі тріщини та подряпини.

Як працює рідка шкіра для салону авто MAVI STEP?

Рідка шкіра для авто працює через відновлення поверхневого шару шкіри. Після нанесення вона заповнює заглиблення на поверхні матеріалу, які утворилися під впливом постійних механічних навантажень. А після висихання рідка шкіра для салону автомобіля утворює на обробленому виробі еластичний і гнучкий поверхневий шар, який за своєю фактурою нагадує текстуру натуральної шкіри.

Крім того, цей продукт можна використовувати як фарбу для відновлення кольору вицвілих ділянок салону з натуральної або штучної шкіри.

Які переваги використання рідкої шкіри для салону авто MAVI STEP перед іншими засобами?

Якщо порівнювати рідку шкіру MAVI STEP для салону автомобіля з рідкою фарбою, то основною перевагою першого продукту є те, що він здатний усувати неглибокі подряпини та тріщини. Рідка фарба їх просто зафарбує, залишивши заглиблення.

Якщо порівнювати рідку шкіру для салону автомобіля MAVI STEP з кремами або бальзамами, то головна перевага першого продукту полягає в тому, що він має набагато більш насичені пігменти й, крім того, щільно зв’язується з волокнами шкіри. Але, треба розуміти, що рідка шкіра для салону автомобіля MAVI STEP не є засобом для догляду. Тобто, цей продукт не живить, не зволожує й не пом’якшує натуральну шкіру. З огляду на це, після використання рідкої шкіри треба додатково обробити салон автомобіля живильними, зволожувальними та пом’якшувальними засобами MAVI STEP, такими як креми та бальзами.

Де можна придбати рідку шкіру для салону авто MAVI STEP?

Рідку шкіру для ремонту салону автомобіля можна замовити онлайн на сайті mavistep.com. Крім того, ви можете замовити цей продукт, зв’язавшись із нами найбільш зручним для вас способом, вказаним на сторінці «Контакти».

Чи ефективна рідка шкіра для салону авто MAVI STEP?

Так, рідка шкіра для авто дійсно працює! Схвальні відгуки як майстрів із реставрації шкіри, так і звичайних клієнтів — найкраще тому підтвердження.

Які ще товари, крім рідкої шкіри для салону авто, можна купити на mavistep.com?

Ми виробляємо і продаємо різноманітні засоби для догляду та реставрації шкіряних виробів. Наприклад, засоби для догляду за шкіряною курткою й засоби для догляду за шкіряною сумкою.

Якщо вам складно самостійно підібрати необхідний засіб, зверніться за консультацією до менеджерів MAVI STEP, вибравши найбільш зручний для вас спосіб, вказаний на сторінці «Контакти».