Рідка шкіра для шкірозамінника

Показано один результат

Рідка шкіра для шкірозамінника MAVI STEP — це продукт, який використовується для ремонту виробів зі штучної шкіри. Він являє собою кремоподібний засіб, який після висихання на оброблюваному матеріалі утворює гнучкий і еластичний шар, текстура якого схожа з текстурою натуральної або штучної шкіри.

Купити рідку шкіру для шкірозамінника MAVI STEP можна онлайн на сторінці цього товару, а також, зв’язавшись із нами найбільш зручним для вас способом, вказаним на сторінці «Контакти». Якщо сумніваєтеся, чи дійсно вам потрібен цей продукт, зверніться до наших менеджерів за безплатною персональною консультацією.

Чи можлива реставрація штучної шкіри?

Хоча шкірозамінник не такий міцний і довговічний, як натуральна шкіра, у разі пошкодження виробу з цього матеріалу, ви з легкістю зможете його відреставрувати. Наприклад, якщо взуття, сумка або верхній одяг зі штучної шкіри втратили свій колір, а на їхній поверхні з’явилися потертості та подряпини, для відновлення можна використовувати рідку шкіру для екошкіри MAVI STEP.

У яких випадках не можна використовувати рідку шкіру для ремонту шкірозамінника?

Питання, яке часто задають нашим консультантам клієнти з України, Великобританії, Франції, Португалії та інших країн ЄС: «Чи допоможе рідка шкіра для шкірозамінника MAVI STEP відремонтувати розрив?». І наша відповідь однозначна — ні, відремонтувати розрив цим засобом неможливо.

Для глибшого розуміння цього питання і відповіді на нього, варто зазначити, що продукт, представлений на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com, не є клеєм або будь-яким його аналогом. Натомість рідка шкіра для штучної шкіри MAVI STEP виступає в ролі заповнювача нерівностей на поверхні матеріалу та висококонцентрованої фарби.

З іншого боку, представлений тут продукт може бути використаний як додатковий засіб, що наноситься після того, як розрив було відремонтовано. Наприклад, коли на внутрішню сторону розриву наноситься латка. У цьому випадку рідка шкіра для шкірозамінника MAVI STEP допоможе розгладити всі нерівності, які з’явилися в результаті ремонту і відновити колір матеріалу.

Чи можна використовувати рідку шкіру для шкірозамінника MAVI STEP для ремонту натуральної шкіри?

Рідка шкіра для взуття MAVI STEP — це інноваційний продукт, який використовується для відновлення поверхневого шару як натуральної гладкої шкіри, так і шкірозамінника. Ще однією особливістю цього засобу є можливість змішування різних кольорів для отримання унікального відтінку. Адже, хоча палітра рідкої шкіри для шкірозамінника MAVI STEP налічує 46 кольорів, може статися так, що вам необхідно буде відновити виріб унікального кольору. Також варто зазначити, що ми виробляємо і продаємо даний продукт для реставрації шкіри та шкірозамінника з металевим покриттям, а саме золотистим, сріблястим та бронзовим.

Крім рідкої шкіри для синтетичної та натуральної шкіри, ви можете придбати будь-які інші засоби для догляду за шкіряними виробами. Наприклад, креми, віск, бальзами, фарби, водовідштовхувальні просочення тощо. Всі засоби для догляду за шкіряною сумкою, взуттям, верхнім одягом, оббивкою меблів і салону автомобіля MAVI STEP виготовлені з нетоксичних компонентів, безпечних для здоров’я людини, довкілля та оброблюваного матеріалу.