Рідка шкіра для сидінь авто

Показано один результат

Чому варто купити рідку шкіру для сидінь авто MAVI STEP?

Шкіряні автокрісла з’явилися на початку 1900-х років. У той час шкіра вважалася предметом розкоші й заможні автовласники витрачали чималі суми грошей на оздоблення салонів своїх транспортних засобів цим натуральним матеріалом. Сьогодні шкіра все ще залишається популярним вибором для автомобільних сидінь, особливо серед автовласників, які віддають перевагу довговічності та вишуканому зовнішньому вигляду. Однак довговічність шкіряних автокрісел не означає, що вони будуть виглядати бездоганно упродовж десятиліть. З часом на них можуть з’являтися різні пошкодження, такі як потертості, подряпини або тріщини. Особливо часто з цією проблемою зіштовхуються автовласники, які не використовують спеціальні живильні та пом’якшувальні засоби для догляду за шкіряними виробами.

Якщо ви помітили будь-які пошкодження на своєму шкіряному автомобільному сидінні, важливо якомога швидше реставрувати його, щоби запобігти подальшому руйнуванню шкіри. І тут вам допоможе рідка шкіра для сидінь авто MAVI STEP, купити яку з доставленням Україною, у Велику Британію та країни ЄС ви можете на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com.

Чому варто використовувати рідку шкіру для сидінь авто MAVI STEP замість того, щоби везти своє шкіряне автокрісло в майстерню?

Якщо ви вирішите відреставрувати своє шкіряне автокрісло в майстерні, це може коштувати вам сотні доларів. Натомість ви можете відновити його самостійно, використовуючи рідку шкіру для сидінь авто MAVI STEP. Цей інноваційний продукт — відмінний спосіб усунути незначні пошкодження на шкіряному автокріслі, не витрачаючи на це багато грошей. Рідка шкіра для сидінь авто MAVI STEP відмінно усуває потертості, неглибокі тріщини або подряпини, ефективно відновлює колір.

Як використовувати рідку шкіру для сидінь авто MAVI STEP для реставрації шкіряних автокрісел?

Використовувати рідку шкіру для сидінь авто MAVI STEP досить просто. Навіть автовласник, який робить щось подібне вперше, зможе без проблем виконати реставрацію цим засобом.

  1. Ретельно очистьте сидіння щіткою.
  2. Заматуйте поверхню шкіри абразивною губкою.
  3. За необхідності виконайте глибоке очищення сидіння рідким засобом для чищення.
  4. Обробіть пошкоджену ділянку рідкою шкірою, використовуючи для нанесення губку або бавовняну тканину.
  5. Дочекайтеся висихання засобу і відполіруйте сидіння м’якою тканиною.

Примітка. Якщо шкіряне автокрісло вже досить старе й рідко або ніколи не оброблялося живильними та пом’якшувальними засобами, настійно рекомендуємо за 24 години до реставрації рідкою шкірою обробити його кремом MAVI STEP Cream Softener. Придбати цей продукт ви також можете в інтернет-магазині mavistep.com.

Чи безпечна рідка шкіра MAVI STEP для автокрісел?

Так, рідка шкіра для авто MAVI STEP безпечна як для оброблюваного матеріалу, так і для здоров’я людини й довкілля. Цей продукт не містить токсичних компонентів, тому його можна використовувати навіть для реставрації сидінь автомобіля, у якому їздять діти.

Крім рідкої шкіри, ми виробляємо засоби для догляду за шкіряною курткою, засоби для догляду за шкіряною сумкою, а також різні креми, бальзами, фарби та очисники для шкіряних виробів.