Відновники для замші

Showing all 2 results

Відновник для замші MAVI STEP — це відмінний спосіб надати вашому замшевому чи нубуковому взуттю неймовірного вигляду, не витрачаючи на це багато грошей. Купити такий товар ви можете на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com. Крім того, для оформлення замовлення ви можете зв’язатися з нами, вибравши найбільш зручний спосіб, вказаний на сторінці «Контакти».

Як вибрати відновник кольору для замші MAVI STEP

Щоби вибрати засіб для відновлення замші, який на 100 % задовольнить ваші запити, зверніть увагу на такі характеристики цього продукту:

  • Об’єм. Ми фасуємо відновник у форматі спрею у флакони об’ємом 25 мл та 50 мл, а відновники у форматі бальзаму для взуття — у баночки об’ємом 25 мл. Звертайте увагу на цю характеристику залежно від розміру виробу, який треба відновити.
  • Матеріал. Відновники для замші, купити які ви можете на цій сторінці сайту mavistep.com, можуть використовуватися для догляду за замшею, нубуком, велюром і матовими шкірами. Якщо вам складно самостійно визначити тип шкіри, зверніться по допомогу до наших менеджерів, вибравши найбільш зручний спосіб із тих, що вказані на сторінці «Контакти».
  • Колір. Палітра спрею-відновника і крему-відновника містить 72 кольори. Також ми випускаємо ці продукти в безбарвних варіаціях. Вони є оптимальним вибором для власників замшевих виробів різних кольорів.

Особливості та переваги відновників для замші MAVI STEP

Відновники для замші MAVI STEP — це відмінні засоби для відновлення кольору, структури та текстури оксамитових і матових типів шкіри. Вони виготовлені з натуральних компонентів, тому абсолютно безпечні для оброблюваного матеріалу. Також, завдяки тому, що ці засоби не містять токсичних інгредієнтів, вони безпечні для здоров’я людини та довкілля. Якщо у вас є взуття або інші вироби із замші, зовнішній вигляд яких залишає бажати кращого, рекомендуємо якнайшвидше купити відновник замші MAVI STEP.

Крім перерахованих вище переваг, є безліч інших:

  • Ефективна реставрація шкіри. Замшеві, нубукові та велюрові вироби зазвичай коштують досить дорого. Крім того, без належного догляду якісними засобами вони швидко втрачають свій привабливий зовнішній вигляд. Щоб замшеве взуття, одяг або сумка завжди виглядали як нові, регулярно обробляйте їх відновниками для замші. Замовити їх можна на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com.
  • Простота використання. Якщо ви шукаєте найпростіший спосіб відновити колір, фактуру й текстуру замші, у нас хороші новини — ви знаходитеся там, де можете купити засіб для цього. Ми виробляємо відновники для замші у форматі спрею і крему, які наносяться губкою.
  • Безпечність використання. Відновники для замші MAVI STEP виготовлені з натуральних компонентів і не містять токсичних інгредієнтів. Саме тому ці засоби абсолютно безпечні для оброблюваного виробу, здоров’я людини та довкілля.
  • Доступна ціна. Норма витрати відновників для замші мінімальна, а їхня якість — максимальна. Завдяки цьому ці продукти є найкращими на ринку України, Великої Британії та країн ЄС за співвідношенням ціни та якості.
  • Універсальність. Відновники для замші можна використовувати для догляду за будь-якими виробами з оксамитових типів шкіри. Наприклад, за взуттям, куртками, сумками, оббивкою дивана, салоном автомобіля тощо.

Увага! Відновник замші MAVI STEP не є фарбою для замшевого взуття або фарбою для взуття з нубуку, а лише засобом для догляду, який відновлює колір замшевих виробів, живить, пом’якшує і зволожує шкіру. Якщо вам необхідно перефарбувати замшу зі світлого кольору в темніший, радимо придбати проникаючу фарбу для шкіри та замші MAVI STEP Teinture Artisanale.