Рідка шкіра для авто

Показано один результат

Шкіра — натуральний матеріал, з якого виготовляють взуття, верхній одяг, модні аксесуари, оббивку меблів та обшивку автомобільних крісел. Якщо регулярно не використовувати живильні та зволожувальні засоби для догляду за шкіряними виробами, цей матеріал із часом пересохне, і на його поверхні з’являться тріщини. Своєчасний ремонт шкіри знижує ризик того, що ці тріщини будуть збільшуватися з кожним днем усе більше й більше. Щоби «вилікувати» шкіряний салон від потертостей, неглибоких подряпин і тріщин, використовуйте рідку шкіру для авто MAVI STEP. Цей інноваційний продукт допомагає відновити первинний зовнішній вигляд шкіри і продовжити термін її служби.

Компанія MAVI STEP виробляє рідку шкіру та інші засоби для догляду за шкірою авто вже понад 25 років. Крім продажу цієї продукції, ми надаємо безплатні індивідуальні персональні консультації кожному нашому клієнту. Для отримання відповідей на питання, пов’язаних із доглядом за виробами з натуральною шкірою, зв’яжіться з нами найзручнішим для вас способом, вказаним на сторінці «Контакти».

Як відремонтувати пошкоджену автомобільну шкіру?

Якщо шкіра салону вашого автомобіля була пошкоджена внаслідок тривалого механічного впливу й часу, потрібно якомога швидше її «вилікувати». Адже з часом потертості, подряпини і тріщини на шкірі стануть більшими й, як наслідок, станеться так, що вам просто доведеться міняти салон автомобіля на новий.

Є два способи ремонту автомобільної шкіри. Перший із них варто використовувати, якщо пошкодження шкіри несерйозні, на ній немає наскрізних тріщин і подряпин. Засіб, який треба використовувати в цьому випадку — рідка шкіра для авто MAVI STEP. Цей кремоподібний продукт заповнює неглибокі западини, які з’явилися на шкірі внаслідок її пошкодження, робить поверхню матеріалу гладкою. Інструкція із застосування рідкої шкіри для автомобіля MAVI STEP доступна на сторінці товару. Ви також можете зв’язатися з нами найбільш зручним способом, вказаним на сторінці «Контакти», щоб отримати консультацію щодо застосування цього та інших продуктів, що випускаються нашою компанією.

Інший спосіб ремонту автомобільної шкіри застосовується, якщо матеріал має наскрізні тріщини та подряпини. У цьому випадку необхідно спочатку усунути основне пошкодження, наприклад, акуратно приклеївши шкіряну латку з внутрішньої сторони пошкодження. Після цього рекомендуємо купити рідку шкіру для авто MAVI STEP і вирівняти поверхневий шар матеріалу.

Чи можна використовувати рідку шкіру для авто MAVI STEP для ремонту інших шкіряних виробів?

Рідка шкіра для авто MAVI STEP — це інноваційний продукт, який можна сміливо використовувати для відновлення поверхневого шару будь-якого виробу з натуральної гладкої та штучної шкіри. Завдяки спеціальній формулі засобу, він швидко висихає тільки після того, як потрапить на оброблюваний матеріал. Так, якщо в баночці залишилася рідка шкіра для автомобіля MAVI STEP, ви зможете відремонтувати нею інший шкіряний виріб хоч через місяць, хоч через два.

Також хочемо зазначити, що почитати відгуки про рідку шкіру для авто MAVI STEP ви можете на сторінці цього товару.