Рідка шкіра для взуття

Показано один результат

Рідка шкіра для взуття MAVI STEP — це кремоподібний засіб, який усуває потертості, неглибокі тріщини й подряпини з поверхні натуральної гладкої та штучної шкіри. Цей засіб підходить для реставрації туфель, черевиків, чобіт, кросівок, сандалій та іншого чоловічого, жіночого та дитячого взуття.

Рідка шкіра для взуття MAVI STEP представлена в 46 кольорах, серед яких кольори металік — різні відтінки золота, срібла та бронзи. Однією з переваг продукту, представленого на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com, є можливість змішувати різні відтінки рідкої шкіри для отримання унікального кольору.

Купити рідку шкіру для взуття MAVI STEP за приємною ціною можна онлайн на сторінці товару, а також зв’язавшись із нами будь-яким способом, вказаним на сторінці «Контакти». Ми відправляємо замовлення в міста й села України, де є відділення «Нової Пошти», а також у Великобританію і країни Європейського Союзу. З умовами доставлення ви можете ознайомитися на сторінці «Оплата та доставлення».

Особливості та переваги рідкої шкіри для взуття MAVI STEP

  • Виготовлена з безпечних компонентів. Ми виробляємо рідку шкіру для взуття MAVI STEP з нетоксичних і абсолютно безпечних для здоров’я людини, оброблюваного матеріалу й довкілля інгредієнтів. Завдяки цій особливості ви можете використовувати представлений на цій сторінці продукт навіть для ремонту дитячого взуття.
  • Проста у використанні. Щоби відновити улюблені туфлі, кросівки, черевики або чоботи рідкою шкірою для взуття MAVI STEP, вам знадобиться мінімум інструментів і аксесуарів, таких як, наприклад, очищувач і губка, і кілька годин вільного часу. Якщо на будь-якому етапі використання цього продукту у вас виникнуть питання, ви можете отримати відповіді на них від менеджерів MAVI STEP. Для цього достатньо зв’язатися з нами будь-яким способом, вказаним на сторінці «Контакти».
  • Довгий час не висихає в баночці. Унікальна формула рідкої шкіри для взуття MAVI STEP розроблена у такий спосіб, що засіб швидко висихає тільки після контакту зі шкіряним виробом. Завдяки цьому, навіть якщо ви не повністю використали весь вміст баночки, з легкістю зможете використовувати його наступного разу.

Спосіб застосування рідкої шкіри для взуття MAVI STEP

  1. Помістіть формотримачі всередину взуття.
  2. Ретельно очистьте взуття від сухого бруду щіткою з жорсткою або напівжорсткою щетиною.
  3. Виконайте глибоке очищення шкіри рідким засобом для чищення. Якщо ви використовуєте концентрований очищувач MAVI STEP, не забувайте розбавляти його водою.
  4. Нанесіть на взуття тонкий шар рідкої шкіри. Якщо необхідно усунути подряпини або тріщини, нанесіть на ці ділянки трохи більше засобу для формування гладкої поверхні.
  5. Дочекайтеся повного висихання рідкої шкіри для взуття MAVI STEP, виконайте полірування шматочком м’якої тканини й обробіть відновлену шкіру фіксаційним лаком.

Косметика для взуття та інші засоби для догляду за шкіряними виробами — це найкраще, що могло статися з вашими улюбленими речами з натуральної та штучної шкіри. Захоплені відгуки наших клієнтів — найкраще тому підтвердження.