Крем для взуття з нубуку

Показано один результат

Натуральний зволожувальний крем для взуття з нубуку MAVI STEP зберігає туфлі, черевики, чоботи та кросівки з матових та оксамитових типів шкіри еластичними та м’якими. Його основним інгредієнтом є суміш високоякісних натуральних олій. Ці олії забезпечують зволоження і захист від зовнішніх впливів, а також пом’якшення пересушеної замші, нубуку та велюру.

Навіщо потрібен крем для взуття з нубуку?

В Україні, Великій Британії та країнах Європи крем для взуття з нубуку — це продукт, популярність якого, безумовно, зростає з кожним роком. Призначення цього засобу для догляду за шкірою — зволоження та захист оксамитових типів шкіри від впливу зовнішніх чинників. Якщо регулярно обробляти ним чоботи або туфлі, вони завжди будуть виглядати свіжими та доглянутими. Треба пам’ятати, що крем для взуття з нубуку не є засобом, єдина функція якого — відновлення кольору шкіри. Так, дійсно, цей продукт містить стійкі пігменти. Однак ще одна функція цього натурального засобу — надання нубуковим туфлям, черевикам чи кросівкам більш привабливого вигляду.

Використовувати крем-відновник для взуття з нубуку та замші максимально просто. Замшевий, нубуковий або велюровий виріб необхідно спочатку почистити щіткою, щоб видалити всі поверхневі забруднення. Потім рідким засобом для чищення потрібно видалити глибокі забруднення, які можуть бути присутніми у волокнах шкіри. Після повного висихання нанесіть крем для взуття з нубуку на очищений виріб губкою. Нарешті, дочекайтеся повного висихання виробу і відновіть його оксамитовість щіткою.

Найкращий крем для нубуку: який він?

Крем для взуття з нубуку найвищої якості має відповідати таким критеріям:

  • Максимально ефективний і водночас має мінімальну норму витрати.
  • Миттєво відновлює втрачений із часом колір.
  • Зволожує, пом’якшує і насичує шкіру поживними речовинами.
  • Виготовлений із натуральних, органічних інгредієнтів.
  • Не містить токсичних компонентів.
  • Не завдає шкоди оброблюваному матеріалу, здоров’ю людини та довкіллю.
  • Представлений у багатьох кольорах і відтінках, що зменшує витрати часу на вибір найбільш підхожого тону.

Кожна із цих особливостей є в кремі для взуття з нубуку MAVI STEP, який можна придбати на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com. Ми виробляємо цей живильний і відновлювальний продукт у сімдесяти двох кольорах і відтінках, серед яких синій, чорний і багато інших. Ви також можете замовити в нас безбарвний варіант цьому преміального засобу. Це може бути найкращим рішенням, якщо у вас багато замшевого, нубукового або велюрового взуття різних кольорів.

Ми доставляємо замовлення всією Україною, у Велику Британію та країни ЄС. Актуальні способи оплати та доставлення вказані на сторінці «Оплата та доставлення».
Ми із задоволенням відповімо на будь-які питання, які можуть виникнути у вас із приводу вибору крем-фарби для взуття з нубуку. Щоби отримати консультацію, виберіть найзручніший для вас спосіб зв’язку, вказаний на сторінці «Контакти».

Також хочемо зазначити, що в інтернет-магазині mavistep.com ви можете придбати й інші засоби для догляду за шкіряними виробами. Наприклад, засоби для догляду за шкіряними меблями та засоби для догляду за шкірою авто.