Рідка шкіра для дивана

Показано один результат

Рідка шкіра для дивана — продукт, створений для того, щоби допомогти шкіряним меблям знову виглядати якнайкраще. Це відмінний спосіб відновити їхній первісний вигляд. Якщо у вас є старий диван зі шкіряною оббивкою, обов’язково розгляньте можливість придбання цього продукту. Є безліч причин, чому вам варто купити рідку шкіру для вашого дивана. Пропонуємо вам ознайомитися з деякими з них.

Чому варто купити рідку шкіру для дивана

  1. Рідка шкіра для дивана ефективно усуває пошкодження. Якщо на ваших улюблених шкіряних меблях з’явилися потертості, неглибокі подряпини або тріщини, засіб, представлений на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com, допоможе легко їх усунути.
  2. Рідка шкіра для дивана проста у використанні. Усе, що потрібно для відновлення поверхневого шару меблів, обтягнутих гладкою шкірою — це ретельно очистити матеріал і нанести невелику кількість представленого тут засобу. Цей продукт не вимагає спеціальних інструментів або навичок для правильного використання.
  3. Рідка шкіра для дивана також може бути використана для ремонту інших видів меблів. Вищевказаний продукт можна використовувати для реставрації будь-яких меблів зі шкіряною оббивкою. Наприклад, канап, крісел, стільців тощо. Крім того, цей засіб може бути використаний як рідка шкіра для авто або як рідка шкіра для взуття.
  4. Рідка шкіра для дивана представлена в широкій палітрі кольорів. Ви обов’язково знайдете необхідний відтінок — цей продукт представлений у 48 кольорах.
  5. Рідка шкіра для дивана не має неприємного запаху. Після відновлення шкіряних меблів засобом із цієї сторінки сайту mavistep.com вам не доведеться тижнями провітрювати приміщення, де проводилася реставрація. Цей засіб має абсолютно нейтральний запах.
  6. Рідка шкіра для дивана запобігає подальшому руйнуванню шкіряної оббивки. Тріщини, подряпини та потертості не будуть ставати більшими і глибшими після ремонту вищевказаним засобом. А щоби запобігти їхній появі в майбутньому, використовуйте засоби для догляду за шкіряними меблями MAVI STEP, такі як бальзами і креми.
  7. Рідка шкіра для дивана — надзвичайно економічний засіб. Однієї баночки цього засобу, об’ємом 10 мл, достатньо для відновлення 1 квадратного метра натуральної або штучної шкіри. Використовуючи вищевказаний продукт, можна значно заощадити на послугах майстрів із ремонту та реставрації шкіряних виробів.
  8. За поверхнею, обробленою рідкою шкірою для дивана, легко доглядати. Усе, що потрібно робити після реставрації — періодично чистити шкіряну поверхню та обробляти її живильними, зволожувальними та пом’якшувальними засобами.
  9. Рідка шкіра для дивана утворює шар із фактурою, схожою на фактуру шкіри. Після ремонту подряпин, тріщин або потертостей засобом, який можна замовити на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com, на поверхні шкіряного виробу утвориться гнучкий і еластичний шар. За умови правильно підібраного кольору він буде абсолютно непомітний на виробі.

Якщо ви давно шукали, де купити рідку шкіру для ремонту дивана, і не могли знайти дійсно якісний зразок цього продукту, у нас є хороша новина — ви знаходитесь там, де можете замовити такий засіб. А якщо вам потрібна консультація щодо його застосування, зверніться до консультантів MAVI STEP, обравши найзручніший спосіб на сторінці «Контакти».

Крім рідкої шкіри для дивана, в інтернет-магазині mavistep.com ви можете замовити засоби для догляду за шкіряною курткою, салоном автомобіля, сумкою, взуттям та іншими виробами з різних видів натуральної та штучної шкіри.