Рідка шкіра для керма

Показано один результат

Рідка шкіра для керма MAVI STEP — ідеальне рішення для усунення пошкоджень і відновлення кольору шкіряного кермового колеса.

Стерно — це прилад, поверхня якого піддається, напевно, найсильнішому навантаженню, у порівнянні з іншими елементами салону автомобіля. У результаті обплетення руля з часом покривається потертостями, а його колір втрачає свою яскравість, насиченість і рівномірність.

Постійний контакт керма зі шкірою рук призводить до поступового накопичення бруду й жиру в його шкіряному покритті. А тривалий вплив сонячних променів призводить до вицвітання кольору. Усі ці чинники перетворюють кермове колесо в пристрій, який неприємно тримати в руках і який псує зовнішній вигляд салону автомобіля.

Рідка шкіра MAVI STEP призначена для якісного ремонту та реставрації зношеного, пошкодженого або вицвілого шкіряного стерна. Ми розробили цей продукт з урахуванням високих навантажень, з якими постійно стикається руль, тому будьте впевнені, що після використання рідкої шкіри кермо буде радувати вас своїм відмінним зовнішнім виглядом ще дуже довго.

Важливо й те, що рідка шкіра для керма автомобіля MAVI STEP створена у такий спосіб, що її з легкістю зможуть використовувати навіть ті автомобілісти, які реставрують кермове колесо вперше. До речі, це перевага не тільки представленого на цій сторінці продукту — усі засоби для догляду за шкіряними виробами, що випускаються нашою компанією, можуть використовуватися новачками.

Особливості та переваги рідкої шкіри для керма MAVI STEP

  • Широка палітра кольорів. Рідка шкіра для взуття, шкіряного кермового колеса, верхнього одягу та оббивки меблів, вироблена компанією MAVI STEP, представлена в 46 кольорах. Навіть якщо стерно вашого автомобіля має сріблястий або золотий колір, ви знайдете в нас продукт для його реставрації.
  • Простота нанесення. Реставрація руля рідкою шкірою MAVI STEP надзвичайно проста. Усе, що необхідно для відновлення зовнішнього вигляду керма — ретельно очистити його, нанести рідку шкіру, відполірувати та обробити фіксаційним лаком. Більш детальна інструкція із використання такого інноваційного засобу як рідка шкіра для взуття, кермового колеса, верхнього одягу та салону автомобіля доступна на сторінці продукту.
  • Економічна ефективність. Однієї баночки рідкої шкіри для керма MAVI STEP достатньо для повного відновлення одного кермового колеса. Усього 10 мл нашого чудодійного засобу, пару годин вільного часу і стерно вашого автомобіля виглядає як нове. А часто, навіть краще нового.

Крім рідкої шкіри для руля, MAVI STEP виробляє засоби для догляду за шкіряною сумкою, взуттям, оббивкою меблів, салоном автомобіля, куртками та іншими виробами з натуральної та штучної шкіри, замші, нубуку і велюру. Також ми створюємо і продаємо устілки, напівустілки, підп’ятники, пелоти та інші ортопедичні вироби для здоров’я стопи та ніг. Всю цю продукцію ви можете замовити на сайті mavistep.com. Ми доставляємо замовлення Україною, у Велику Британію, Німеччину, Францію, Італію, Іспанію, Португалію та інші країни Європейського Союзу.