Рожева фарба для замші

Showing all 2 results

Бажаєте пофарбувати або підфарбувати улюблений замшевий виріб у рожевий колір? Використовуйте для цього рожеві фарби для замші MAVI STEP, представлені на цій сторінці сайту mavistep.com.

Компанія MAVI STEP виробляє фарби для замші рожевого кольору з 1996 року й до сьогодні. Для їхнього створення ми використовуємо виключно безпечні нетоксичні компоненти найвищої якості та найстійкіші пігменти. Саме тому, не несучи загрози довкіллю або здоров’ю людини, наша рожева фарба для замші ефективно відновлює колір замшевих виробів.

Яку рожеву фарбу для замші MAVI STEP ви можете купити на сайті mavistep.com

Є два основні формати, у яких ми виробляємо рожеву фарбу для замші:

  1. Рожева спрей-фарба для замші та нубуку MAVI STEP Nubuck & Suede (№ 124, 125, 143, 160, 161). Крім ефективного відновлення рожевого кольору виробів із замші, нубуку та велюру, цей засіб має доглядову дію. Він насичує шкіру органічними поживними речовинами, продовжуючи її «життя» мінімум у 5–7 разів.
  2. Рожева крем-фарба для замші та нубуку MAVI STEP Multi Oil Balm (№ 124, 125, 143, 160, 161). Цей продукт зволожує, пом’якшує і живить шкіру, одночасно відновлюючи її рожевий колір. Multi Oil Balm — зручний у використанні крем для замшевого взуття, який легко наноситься губкою.

На офіційному сайті компанії MAVI STEP mavistep.com, продається не тільки рожева фарба для замші та нубуку, а й інші засоби для догляду за шкіряними виробами MAVI STEP. Ви можете замовити їх онлайн або, зв’язавшись із нашими менеджерами. Для другого варіанту, на сторінці «Контакти» виберіть найбільш зручний для вас спосіб зв’язку. Також ви можете поставити нам будь-які питання щодо продукції MAVI STEP і догляду за шкіряними виробами — ми з радістю відповімо на них.

Особливості та переваги рожевої фарби для замші MAVI STEP

  • Нетоксична, тому може використовуватися для фарбування дитячого взуття, одягу чи рюкзаків.
  • Підходить для реставрації взуття, а також інших виробів із замші або нубуку, таких як сумки, салони автомобілів, верхній одяг тощо.
  • Проста у використанні — навіть люди, які фарбують шкіряні вироби вперше, не матимуть проблем із використанням рожевої фарби для замші MAVI STEP.
  • Спрей-фарбу Nubuck & Suede також можна використовувати для відновлення матової шкіри.
  • Для зміни кольору аналогічних фарб і створення унікального відтінку можна використовувати рожеву фарбу для замші MAVI STEP.
  • Продукти, які ви можете замовити на цій сторінці інтернет-магазину mavistep.com, мають низьку норму витрати і є дуже економічно вигідними.
  • На сторінці конкретної рожевої фарби для замші MAVI STEP на сайті mavistep.com ви можете прочитати відгуки про неї.

Якщо ви вирішили купити рожеву фарбу для замші MAVI STEP і у вас виникли складнощі з її вибором або оформленням замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нами, обравши найбільш зручний для вас спосіб, вказаний на сторінці «Контакти». Також нагадаємо, що, крім фарби для замші рожевого кольору в нас можна замовити й іншу якісну продукцію. Наприклад, засоби для догляду за шкіряними меблями та бальзами для взуття.