Зелена фарба для замші

Showing all 2 results

Зелена фарба для замші MAVI STEP — це найкращий засіб для фарбування або тонування замшевих виробів з одночасним відновленням фактури та структури шкіри. Цей продукт можна використовувати для оновлення кольору взуття, пальто, сумок та інших виробів з оксамитових типів шкіри.

Компанія MAVI STEP вже понад двадцять п’ять років виробляє зелену фарбу для замші. Для її створення ми використовуємо тільки безпечні елементи найкращої якості й найстійкіші пігменти. Саме тому наша зелена фарба для замші відновлює шкіру, не спричиняючи шкоди здоров’ю людини та довкіллю.

Яку зелену фарбу для замші можна купити на сайті mavistep.com?

Ми виробляємо зелену фарбу для замші у двох популярних форматах:

  1. Зелена спрей-фарба для замші та нубуку Nubuck & Suede (№ 113, 132, 133, 134, 147, 148 та 173). У поєднанні з потужним відновленням кольору замшевих, нубукових та велюрових виробів, цей продукт має і доглядовий ефект. Він насичує шкіру природними живильними компонентами, тим самим продовжуючи її «життя» мінімум у 5–7 разів.
  2. Зелена крем-фарба для замші та нубуку Multi Oil Balm (№ 113, 132, 133, 134, 147, 148 та 173). Цей продукт відновлює зелений колір, зволожує, пом’якшує і живить замшу. Multi Oil Balm — простий у використанні крем для взуття із замші, який треба наносити спонжем.

Купити зелену фарбу для замшевого взуття, а також різноманітні засоби для догляду за шкіряними виробами MAVI STEP можна на офіційному сайті бренду mavistep.com. Також ви можете оформити замовлення, звернувшись до наших менеджерів з роботи з клієнтами. Для цього оберіть зручний спосіб зв’язку з тих, що вказані на сторінці «Контакти». Крім того, зв’язавшись із нами, ви зможете отримати відповіді запитання, що стосуються догляду за шкірою та продукції бренду MAVI STEP.

Зелена фарба для замші MAVI STEP: особливості та переваги

  • Виготовлена із безпечних компонентів, тому підходить навіть для фарбування дитячих речей.
  • Підходить для реставрації будь-яких виробів із замші й нубуку, таких як куртки, сумки, автомобільні салони, а також взуття.
  • Зелена фарба для замші MAVI STEP неймовірно проста у використанні, нею легко користуватися чоловікам та жінкам, які ніколи раніше нічого не фарбували.
  • Зелені фарби для замші Nubuck & Suede та Multi Oil Balm також підходять для відновлення матової шкіри.
  • Аналогічні фарби нашого бренду можна змішувати із зеленою фарбою для замші MAVI STEP для отримання унікального кольору та відтінку.
  • Продукція, яку ви можете придбати на цій сторінці сайту mavistep.com, має низьку норму витрат і доступна за ціною.
  • На відповідній сторінці товару на сайті mavistep.com ви можете прочитати відгуки про зелену фарбу для замші MAVI STEP.

Нагадаємо, що крім зеленої фарби для замші та нубуку MAVI STEP можна купити безліч інших товарів преміумякості. Наприклад, засоби для догляду за шкіряними меблями.