Міжпальцева силіконова перегородка-роздільник MAVI STEP Separator

Артикул: 6523
(1 customer review)

Плоска міжпальцева гелева перегородка. Призначена для лікування, корекції, зниження тиску чи неприємних відчуттів, болю, натирання, дискомфорту, наслідків поперечної плоскостопості, деформованих пальців стопи.

169 грн

Опис

MAVI STEP Separator — плоска міжпальцева гелева перегородка. Призначена для лікування, корекції, зниження тиску або неприємних відчуттів, болю, натирання, дискомфорту, наслідків поперечної плоскостопості, деформованих пальців стопи та при інших ортопедичних показаннях. Розділяє притиснуті один до одного пальці стопи, запобігає натиранню шкіри, мозолям. Розміщуються подовженою ділянкою виробу до нижньої частини стопи. Рекомендації: при вальгусній деформації великого пальця стопи, при молоткоподібних пальцях стопи, при мозолях міжфалангових суглобів, при інших ортопедичних показаннях.

Як доглядати за міжпальцевою перегородкою MAVI STEP Separator

Промивати в слабкому мильному розчині, не застосовуючи мийні засоби, що містять хлор. Не застосовувати прання. Протирати м’якою серветкою, сушити подалі від нагрівальних приладів та прямих сонячних променів. Обробити присипкою (тальком).

Додаткова інформація

Бренд

MAVI STEP

Вид

Міжпальцеві перегородки

Розмір

S, M, L

Призначення устілок та ортопедичних товарів

Кігтеподібна деформація пальців стоп, Молоткоподібна деформація пальців стоп

Матеріал устілок та ортопедичних товарів

Гель

Пакування

ЗІП-пакет

1 review for Міжпальцева силіконова перегородка-роздільник MAVI STEP Separator

  1. Костянтин К.

    Якщо ви шукаєте гелевий розділювач для пальців ніг, який допоможе полегшити біль та тиск, то розділювач MAVI STEP – чудовий варіант. Він розроблений для корекції та полегшення наслідків поперечної плоскостопості та деформації пальців ніг. Мені він здався дуже зручним та допоміг значно зменшити біль у стопі. Я б безперечно рекомендував цей виріб усім, хто страждає від болю або дискомфорту в стопі.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *