Ортопедичні вкладки в дитяче взуття MAVI STEP Medix Kids

Артикул: 6557
(1 відгук)

MAVI STEP Medix Kids — вкладки зі спіненого латексу та натуральної шкіри, що складаються з двох знімних модулів. Використовуються для підтримки поздовжнього склепіння стопи, зменшення втоми та болю в ногах, спричинених його «просіданням».

199 грн

Опис

MAVI STEP Medix Kids — ортопедичні вкладки зі спіненого латексу й натуральної шкіри, що складаються з двох знімних модулів. Застосовуються для підтримки поздовжнього склепіння стопи, зменшення втоми та болю в ногах, спричинених його «просіданням». Можуть використовуватися для ортопедичної підтримки при поздовжній плоскостопості. На відміну від ортопедичних устілок, вкладки можна більш точно розмістити всередині взуття

Для надійної фіксації всередині дитячого взуття ортопедичні вкладки MAVI STEP Medix Kids доповнені клейкою основою.

Як доглядати за ортопедичними вкладками в дитяче взуття MAVI STEP Medix Kids

Періодично протирайте шкіряну поверхню вкладок м’якою тканиною, злегка змоченою в низькоконцентрованому спиртовому розчині.

Додаткова інформація

Бренд

MAVI STEP

Вид

Вкладиші у взуття

Розмір

One Size

Призначення устілок та ортопедичних товарів

Біль у склепінні стопи, Втома ніг, Деформація склепіння стопи, Поздовжня плоскостопість

Матеріал устілок та ортопедичних товарів

Натуральна шкіра, Спінений латекс

Пакування

ЗІП-пакет

1 відгук для Ортопедичні вкладки в дитяче взуття MAVI STEP Medix Kids

  1. І. П.

    Мій син вже деякий час скаржиться на болі в стопах і ногах. Ми відвели його до лікаря і нам сказали, що у нього поздовжня плоскостопість. Нам порадили купити ці ортопедичні вкладки для підтримки поздовжнього склепіння стопи. Вони прості у використанні, просто вставляєте їх у взуття і все готово. Устілки виготовлені зі спіненого латексу та натуральної шкіри і мають два знімних модуля. Ми використовуємо їх лише тиждень, але мій син каже, що він вже відчуває велику різницю.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *