Натисніть Enter, щоби перейти до вмісту

Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів (+відео)

Востаннє оновлено 05.11.2022

Рідка шкіра — це кремоподібна фарба для реставрації шкіряних виробів, які мають поверхневі пошкодження. Наприклад: потертості, подряпини або тріщини. Якщо дотримуватися всіх правил використання цього засобу, можна відновити взуття, куртку або салон автомобіля, не витративши багато часу. Далі ми розповімо, як користуватися рідкою шкірою, а також відповімо на найпоширеніші запитання наших клієнтів про цей продукт.

Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів?

Щоби відреставрувати шкіряний виріб рідкою шкірою і створити шар, який стане одним цілим із цим виробом, потрібно відповісти на чотири питання:

 1. Який результат я хочу отримати?
 2. Скільки часу я готовий витратити на реставрацію?
 3. Наскільки цінним для мене є виріб, що буде реставруватися?
 4. Яка ступінь тяжкості пошкоджень на виробі?

На основі відповідей виберіть варіант реставрації рідкою шкірою: Мінімальний, Оптимальний, Максимальний або Максимальний Pro. Далі ми детально опишемо кожен із цих варіантів. Але перед цим хочемо поділитися кількома важливими правилами та порадами щодо використання цього засобу:

 1. Важливими чинниками є температура і вологість повітря в приміщенні, де проводиться реставрація шкіряного виробу рідкою шкірою. Температура повітря має бути вище 17 °C, а найкраще — 20 °C. Чим прохолодніше в приміщенні, тим гірший результат ви отримаєте після використання рідкої шкіри. Що стосується вологості повітря, важливо, щоби в приміщенні не було вогко.Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів?
 2. Завжди тестуйте засіб для чищення на прихованій ділянці виробу перед його використанням. Ви маєте тестувати очисник кожного разу, навіть якщо вже використовували його раніше, але на іншому виробі.
 3. Реставрація рідкою шкірою має проводитися за одним з алгоритмів, описаних далі. Але, треба також розуміти, що для кожного осібного виробу цей процес є унікальним. Наприклад, він може мати свої особливості залежно від тяжкості пошкодження. Щоби виконати реставрацію цим засобом максимально ефективно, постарайтеся «відчути» матеріал, який ви реставруєте. Поспостерігайте, як «поводиться» шкіра після очищення, як наноситься шар рідкої шкіри тощо. Якщо вам важко визначитися з найбільш підхожим варіантом використання рідкої шкіри, зверніться по допомогу до консультантів MAVI STEP. Для цього оберіть найбільш зручний для вас спосіб зв’язку, вказаний на сторінці «Контакти».
 4. Після висихання рідка шкіра створює напівглянцеву поверхню. Якщо ви хочете, щоби поверхня була матовою, обробіть відреставрований рідкою шкірою і висушений виріб бальзамом MAVI STEP Multi Oil Balm. Якщо ж ви бажаєте, щоби поверхня сяяла, обробіть виріб, відреставрований рідкою шкірою, кремом MAVI STEP Creme de Beaute або бальзамом MAVI STEP Creme Universelle.Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів?
 5. Рідка шкіра MAVI STEP Leather Repair — засіб для реставрації гладкої шкіри. У тому числі й анілінової. Його заборонено застосовувати для відновлення замші, нубуку, велюру, текстилю, лакованої шкіри та шкіри рептилій.

Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів: варіант «Мінімальний»

 1. Очистьте шкіряний виріб від пилу й засохлого бруду. Для чищення використовуйте щітку MAVI STEP Alexandra або MAVI STEP Reagan. Важливо чистити виключно суху шкіру — якщо виріб мокрий, спочатку висушіть його.
 2. Відновіть поверхню шкіряного виробу рідкою шкірою MAVI STEP Leather Repair. Візьміть мінімальний об’єм рідкої шкіри бавовняною тканиною або губкою MAVI STEP Dye Applicator Sponge й обробіть їм пошкоджену ділянку виробу. Наносьте засіб обережними й повільними рухами, подібними до рухів під час нанесення звичайного доглядового крему для взуття. Якщо для нанесення рідкої шкіри ви використовуєте бавовняну тканину, оберніть її навколо пальця — так ви зможете краще «відчути» оброблюваний матеріал. Якщо для реставрації ви використовуєте губку, наносьте рідку шкіру, чергуючи кругові і промакувальні рухи.
 3. Відполіруйте виріб м’якою тканиною. Виконувати полірування треба тільки після повного висихання рідкої шкіри. Цей реставраційний засіб сохне досить швидко — за 20–40 хвилин. Але для отримання максимально якісного результату важливо дати рідкій шкірі сохнути якомога довше. Максимальний час висихання рідкої шкіри — 24 години з моменту нанесення.Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів: варіант «Мінімальний»Примітка. Використовуєте варіант «Мінімальний» для реставрації шкіряного керма? Для максимальної фіксації рідкої шкіри, після її повного висихання, обробіть кермо лаком-закріплювачем MAVI STEP Universal Dye Fixative. Цей засіб створює на поверхні виробу стійке акрилове покриття. Воно запобігає передчасному руйнуванню шкіри під впливом постійних навантажень, а також жиру й поту з рук.

Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів: варіант «Оптимальний»

 1. Очистьте шкіряний виріб від пилу й засохлого бруду (див. варіант «Мінімальний»).
 2. Виконайте глибоке очищення шкіри рідким очисником. Найефективнішими засобами для цього є MAVI STEP Creme Universelle, MAVI STEP Detacheur Universal або MAVI STEP Total Cleaner. Кожен із цих продуктів містить компоненти, які, крім очищення, живлять, пом’якшують і зволожують шкіру. Це сприяє її тонізації, оскільки рідка шкіра є засобом не для догляду, а для декорування поверхневого шару шкіряного виробу. Крім того, після обробки шкіри будь-яким із цих засобів рідка шкіра глибоко проникає в її структуру. Завдяки цьому забезпечується найкраща адгезія рідкої шкіри до волокон матеріалу. Це зводить до мінімуму ризик того, що утворена поверхня з часом відшарується від виробу.
  Примітка. MAVI STEP Total Cleaner є концентрованим очисником. Для видалення сильних забруднень і плям використовуйте його в нерозбавленому водою вигляді. Для підготовки шкіряного виробу до реставрації рідкою шкірою розведіть MAVI STEP Total Cleaner у співвідношенні 1:6.
 3. Відполіруйте виріб щіткою. Виконуйте цей крок тільки після повного висихання очищеної шкіри.
 4. Відновіть поверхню шкіряного виробу рідкою шкірою MAVI STEP Leather Repair (див. варіант «Мінімальний»).Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів: варіант «Оптимальний»
 5. Відполіруйте виріб м’якою тканиною (див. варіант «Мінімальний»).

Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів: варіант «Максимальний»

 1. Очистьте шкіряний виріб від пилу й засохлого бруду (див. варіант «Мінімальний»).
 2. Зробіть поверхню шкіри матовою. Використовуйте абразивну губку MAVI STEP Abrasive Sponge для матування шкіряного виробу.
 3. Виконайте глибоке очищення шкіри рідким очисником (див. варіант «Оптимальний»).
 4. Відполіруйте виріб щіткою (див. варіант «Оптимальний»).
 5. Відновіть поверхню шкіряного виробу рідкою шкірою MAVI STEP Leather Repair (див. варіант «Мінімальний»).
 6. Відполіруйте виріб м’якою тканиною (див. варіант «Мінімальний»).

Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів: варіант «Максимальний Pro»

Примітка. Цей варіант рекомендується для реставрації старих шкіряних виробів, які тривалий час не оброблялися засобами з догляду. «Максимальний Pro» також є найефективнішим варіантом для реставрації шкіряного керма. Адже саме цей автомобільний пристрій піддається постійним високим фізичним навантаженням.

Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів: варіант «Максимальний Pro»

 1. Очистьте шкіряний виріб від пилу й засохлого бруду (див. варіант «Мінімальний»).
 2. Зробіть поверхню шкіри матовою (див. варіант «Максимальний»).
 3. Виконайте глибоке очищення шкіри рідким очисником (див. варіант «Оптимальний»).
 4. Відполіруйте виріб щіткою (див. варіант «Мінімальний»).
 5. Відновіть шкіру на структурному рівні. Для цього використовуйте крем MAVI STEP Cream Softener. Цей засіб, глибоко проникаючи в шкіру, «зшиває» її волокна, робить матеріал міцним і стійким до високих фізичних навантажень. Рекомендуємо обробити кремом не тільки пошкоджену ділянку, а всю поверхню шкіряного виробу. Це дасть змогу відновити і зміцнити шкіру, знизити ризики її повторного руйнування.
  Примітка. Щоби крем MAVI STEP Cream Softener «зшив» волокна шкіри й відновив її, з моменту нанесення засобу повинно пройти 24 години.
 6. Додатково заматуйте поверхню шкіри. Як і на другому етапі, використовуйте абразивну губку MAVI STEP Abrasive Sponge. Але матування виконуйте без особливого фанатизму, виконуючи рухи з мінімальним натиском.Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів: варіант «Максимальний Pro»
 7. Відновіть поверхню шкіряного виробу рідкою шкірою MAVI STEP Leather Repair (див. варіант «Мінімальний»).
 8. Відполіруйте виріб м’якою тканиною (див. варіант «Мінімальний»).

Рідка шкіра: запитання та відповіді

Результат застосування рідкої шкіри: до та після

Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів (+відео) Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів (+відео)

Чим можна розбавити рідку шкіру?

Рідка шкіра — це продукт, який не можна розбавляти розчинниками, фарбою, водою або чимось іншим. Якщо вам необхідно отримати менш яскравий або насичений відтінок цього засобу, додайте до основного кольору рідкої шкіри невеликий об’єм білої рідкої шкіри (номер 101).

Як відремонтувати наскрізну дірку рідкою шкірою?

Рідка шкіра MAVI STEP Leather Repair — засіб, призначений для відновлення поверхневого шару натуральної або штучної шкіри. Цей продукт не є клеєм, тому відремонтувати наскрізні пошкодження з його допомогою неможливо.

Щоби відремонтувати дірку на поверхні улюблених черевиків, куртки або сумки, зверніться в майстерню з реставрації шкіри. Після роботи майстра на місці з’єднання країв дірки залишилося неглибоке заглиблення? Усуньте його рідкою шкірою MAVI STEP Leather Repair.

Як реставрувати «торпедо» автомобіля рідкою шкірою?

Щоби реставрувати приладову панель автомобіля («торпедо»), визначте ступінь її пошкодження. Далі виберіть найбільш підхожий варіант, описаний у розділі «Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів». Якщо з якихось причин вам складно зробити це самостійно, зверніться по допомогу до консультантів MAVI STEP. Це можна зробити, вибравши найбільш зручний для вас спосіб зв’язку, вказаний на сторінці «Контакти».

Як реставрувати «торпедо» автомобіля рідкою шкірою?

Як відремонтувати взуття рідкою шкірою?

Щоби реставрувати кросівки, черевики, чоботи чи інше взуття, виготовлене із натуральної чи штучної шкіри, визначте ступінь його пошкодження. Далі виберіть найбільш підхожий варіант, описаний у розділі «Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів». Якщо з якихось причин вам складно зробити це самостійно, зверніться по допомогу до консультантів MAVI STEP. Це можна зробити, вибравши найбільш зручний для вас спосіб зв’язку, вказаний на сторінці «Контакти».

Як відремонтувати виріб зі шкірозамінника рідкою шкірою?

Щоби реставрувати виріб зі шкірозамінника (екошкіри), визначте ступінь його пошкодження. Далі виберіть найбільш підхожий варіант, описаний у розділі «Як користуватися рідкою шкірою для ремонту шкіряних виробів». Якщо з якихось причин вам складно зробити це самостійно, зверніться по допомогу до консультантів MAVI STEP. Це можна зробити, вибравши найбільш зручний для вас спосіб зв’язку, вказаний на сторінці «Контакти».

Примітка. Для очищення виробу зі шкірозамінника й підготовки його до реставрації рідкою шкірою використовуйте засіб MAVI STEP Total Cleaner. Цей продукт делікатно очищає екошкіру, не пошкоджуючи її поверхню і структуру.

Як відремонтувати виріб зі шкірозамінника рідкою шкірою?

Як видалити рідку шкіру з виробу?

Для видалення шару рідкої шкіри з виробу використовуйте MAVI STEP Detacheur Universal або MAVI STEP Total Cleaner. Крім того, засохлий шар рідкої шкіри можна видалити за абразивною губкою MAVI STEP Abrasive Sponge.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик
 • Кошик порожній.
0