Водовідштовхуюче просочення для взуття MAVI STEP Protector Universal

Артикул: C09/00

Засіб MAVI STEP Protector Universal для захисту взуття та одягу від води, вологи та бруду. Підходить для виробів з натуральної та штучної шкіри, замші, нубуку, велюру, текстилю та мембранних тканин (Gore-Tex та інші).

299 399 

Опис

НЕ МІСТИТЬ СИЛІКОНУ, ПАРАФІНУ ТА ПРОДУКТІВ НАФТОПЕРЕРОБКИ

Водовідштовхувальне просочення MAVI STEP Protector Universal – ефективний засіб для захисту одягу та взуття від дощу, снігу, бруду, жиру та інших органічних та хімічних речовин. Формула продукту базується на поєднанні нанотехнологій та таких інгредієнтів старовинних рецептур, як жири, олії та смоли. Просочення не змінює колір виробу, не забиває пори обробленого матеріалу і не погіршує його дихаючих властивостей.

Матеріал застосування: натуральна та штучна шкіра, замша, нубук, велюр, текстиль, мембранні тканини (Gore-Tex та інші).

Умови зберігання та запобіжні заходи

Зберігайте захисний спрей для взуття MAVI STEP Protector Universal подалі від сонячних променів у приміщенні з температурою повітря до 40 °C. Заборонено зберігати засіб у місці, до якого доступ дітям. У разі попадання засобу у вічі, промийте їх великим об’ємом води. Якщо печіння не проходить, негайно зверніться до лікаря та покажіть йому етикетку водовідштовхувального просочення для взуття MAVI STEP Protector Universal. Аерозольний балон знаходиться під тиском: не розпилюйте його поблизу джерела відкритого вогню і не паліть при розпиленні. Після того, як засіб закінчився, утилізуйте балон разом із побутовими відходами, не розкриваючи його.

Як користуватися водовідштовхувальним просоченням для взуття MAVI STEP Protector Universal

  1. Почистіть виріб від пилу та бруду щіткою. Якщо є глибоке забруднення, усуньте їх за допомогою засобу для чищення взуття та одягу MAVI STEP Universal Cleaner.
  2. При необхідності обробіть взуття живильним та відновлюючим засобом. Наприклад, якщо збираєтеся використовувати водовідштовхувальне просочення для захисту гладкої шкіри, використовуйте крем для взуття MAVI STEP Creme de Beaute.
  3. Інтенсивно збовтайте балон та протестуйте аерозоль на прихованій ділянці виробу.
  4. Обробіть взуття, одяг чи сумку з відстані 20–25 сантиметрів, тримаючи балон у вертикальному положенні.
  5. Дочекайтеся повного висихання засобу. Для максимального захисного ефекту рекомендуємо не використовувати оброблений виріб протягом 2 годин після просочення.

Увага! Заборонено використовувати водовідштовхувальне просочення для взуття MAVI STEP Protector Universal для захисту виробів із лакової шкіри.

Додаткова інформація

Бренд

MAVI STEP

Вид

Просочення

Колір

Мультиколор

Колір MAVI STEP

Мультиколор

Для якого виробу

Взуття, Кросівки, Куртка, Сумка, Штани

Матеріал

Гладка шкіра, Масляна шкіра, Матова шкіра, Тонка шкіра, Замша, Нубук, Штучна шкіра, Шкіра рептилій, Текстиль, Канвас, Мембранна тканина, Мікрофібра, Комбінація матеріалів

Проблема

Промокання виробу

Призначення

Захист від бруду, Захист від плям, Захист від промокання

Об'єм

50 мл, 100 мл

Пакування

Флакон з розпилювачем

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Водовідштовхуюче просочення для взуття MAVI STEP Protector Universal”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.